З понеділка у Вінниці обмежується час роботи ринків

By , in Місто область on . Tagged width:

У Вінниці з понеділка обмежать час роботи ринків з 10 до 14 години, а також посилять заходи безпеки.

Відповідне рішення у п’ятницю ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької міської ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«З метою запобігання поширенню коронавірусу роботу продовольчих ринків з понеділка обмежуємо з 10.00 до 14.00, вони працюватимуть, але за умови неухильного дотримання заходів безпеки», – сказав на засіданні комісії міський голова Сергій Моргунов.

Читайте також: Порошенко у Вінниці вибудовує нову “опозицію” із старих обличч та ЗМІ

Комісія також посилює заходи безпеки, за яких ринки можуть працювати. Зокрема, заборонено продавати молочну продукцію (молоко, сир та сметану) не у заводському пакуванні. М’ясо і м’ясопродукти дозволено продавати тільки із закритих холодильників, або забезпечити їх розміщення на прилавку під поліетиленовою плівкою. Відстань між продавцями на ринках має бути не менше 1,5 м.

Адміністрацію ринку зобов’язано проводити температурний скринінг продавців не менше 3 разів на день, покупців – на вході, і в разі виявлення підвищеної температури у криті павільйони їх не впускатимуть.

Кожні дві години ринки митимуть із деззасобами, щогодини – протиратимуть з антисептиками поверхні, підвіконня, дверні ручки тощо.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!