З 10 серпня деякі центри зайнятості на Вінничині запрацюють у звичному режимі

By , in Місто on .

Вінницька обласна служба зайнятості повідомила, що частково повертається до звичного режиму роботи та надаватиме послуги не тільки онлайн, а й у центрах зайнятості з дотриманням усіх санітарних норм.

Прийом клієнтів буде відновлений у Барській, Бершадській, Гайсинській Жмеринській, Іллінецькій, Козятинській, Ладижинській, Липовецькій, Літинській, Мурованокуриловецькій, Оратівській, Піщанській, Погребищенській, Теплицькій, Томашпільській, Тростянецькій, Тиврівській, Хмільницькій Чернівецькій, Чечельницькій, Шаргородській та Ямпільській філіях обласного центру зайнятості.

Читайте також: Останній зелений шанс для Давиденко

А у районах, де визначено «жовтий» рівень небезпеки, центри зайнятості продовжують працювати дистанційно. Це Вінницький міський центр зайнятості та Вінницька, Калинівська, Крижопільська, Могилів-Подільська, Немирівська, Тульчинська філії обласного центру зайнятості.

Обслуговування в центрах зайнятості здійснюється з дотриманням усіх карантинних правил, тому варто не забувати про засоби індивідуального захисту. Щоб потрапити на собистий прийом до кар’єрного радника, необхідно мати при собі такі оригінали документів:

  • трудову книжку
  • паспорт
  • довідку облікової картки платника податків
  • документ про освіту
Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!