Вибори у Вінниці: штаби почали роботу з «брудних технологій»

By , in Місто область on . Tagged width:

Україна знову увійшла в «режим» передвиборчих перегонів, а тому українці починають з усіх боків отримувати тонни політичної інформації.

Проте перша інформація, яка поширюється – це бруд проти політичних конкурентів, а також незначна кількість «меседжів» щодо перемог та заслуг тієї чи іншої команди або особи.

На думку колишнього регіонального керівника Громадянської мережі ОПОРА Олега Левченка, передвиборча кампанія почалася «ще пару місяців тому», і приводом для цього стала заява президента Володимира Зеленського та представників правлячої партії щодо того, що вибори все ж відбудуться.

Таку думку він озвучив в інтерв’ю радіо «Місто на Бугом».

Головною темою розмови були місцеві вибори, які пройдуть вже цієї осені.

За словами Олега Левченка, хоч офіційно передбиворча кампанія ще не розпочалася, але по всій Україні в цілому та у Вінниці зокрема підготовка вже йде повним ходом.

«Штаби вже працюють», – заявив пан Олег.

Він зауважив, що найбільш помітним наближення виборів є у соціальних мережах, оскільки там протистояння вже ведеться протягом останніх місяців.

Читайте також: Сотні тисяч на рекламу FB: за скільки вінницькі «антикорупціонери» купують народну любов

«Вже чітко видно протистояння. Поки що якихось груп. Поки що якихось людей. Поки що якихось думок. Багато бруду», – охарактеризував Левченко початок неофіційної передвиборчої кампанії.

За його словами, робота ведеться вже дуже активно, проте відкритості та публічного діалогу наразі немає – боротьба йде на рівні фейків, пропаганди та іншого політичного бруду.

«Почали не з дискусії, відкритої та публічної, а з бруду», – підсумував Олег Левченко.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!