Вінницьку МКЛ №1 перепрофілювали для прийому ковідних пацієнтів

By , in Місто on .

Керівник Вінницької міської клінічної лікарні №1 Костянтин Леваковський повідомив, що весь ліжковий фонд вже перепрофільований для лікування хворих на COVID-19, так як епідеміологічна ситуація погіршується щодня.

Лікар зі Львова майже три тижні провів в італійській лікарні, де рятують  хворих на коронавірус | Galnet

Загальна кількість ліжок складає 285 і усі вони підготовлені для лікування пацієнтів з COVID-19. “За добу у нас виписується і поступає 40-50 чоловік, така сама кількість доставляється бригадами швидкої. Весь персонал працює на межі людських можливостей. Та ми будемо робити все для того, аби зберегти ваше здоров’я”, – каже керівник медзакладу.

Читайте також: Нардеп з Вінниці присвоїв Зе-Команді програму “Єдиної Росії”

За словами лікарів, 80% ковідних пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні, потребують додаткової кисневої терапії. Саме вона допомагає знизити ризик ускладнення інфекції. В лікарнях киснем забезпечено 180 ліжок, що дає можливість доставляти необхідний медичний газ до пацієнта.

Коронавірус і карантин станом на 12 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) : 12:07:2020 -  te.20minut.ua

Керівник МКЛ №1 пообіцяв, що найближчим часом буде встановлено ще 67 кисневих точок на базі КНП «МКЛ №3», а робота по збільшенню ліжок для ковідних пацієнтів і перепрофілювання медзакладів продовжуватиметься в місті і надалі. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!