Вінницькій гімназії повернули історичний вигляд, орієнтуючись на спогади педагогів та учнів

By , in Місто обличчя вінниці on . Tagged width: , ,

У Вінниці завершили термомодернізацію школи-гімназії №1. Заклад не лише утеплили, але й пофарбували та прикрасили муралом.

“Ще одна осучаснена вінницька школа. Утеплили гуманітарну гімназію №1. Дітям тепер буде набагато комфортніше на уроках”, – зазначив на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

Школа була заснована у 1936 році, двічі добудовувалась. Це була одна з найбільш енергозатратних шкіл міста. Дах протікав. У кутових класах в старому корпусі взимку було особливо холодно, кажуть учителі.

Комплексний підхід до термомодернізації закладу дозволяє не лише створити оптимальні умови в приміщенні, а й економити на опаленні. Адже утеплюються стіни, цоколь, дах. Замінюються на енергозберігаючі вікна та двері.

Традиційно прикрасили та фасад. Цікаво, що гімназії намагались повернути історичний вигляд, орієнтуючись на спогади педагогів та учнів. Тому і зупинились на класичному кольорі, в який колись була пофарбована будівля. Також для закладу, які спеціалізується на вивченні мов, обрали відповідний мурал.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!