Вінницькі ВУЗи підрахували кількість поданих заяв до вступу

By , in Місто область on .

Цього року до семи вищих навчальних закладів надійшло 30 385 заяв від абітурієнтів. Найбільш популярними спеціальностями є право, менеджмент, іноземні мови та література, інформаційні технології. Найбільше заяв для вступу надійшло до Вінницького національного технічного університету – 6976. Найпопулярнішою спеціальністю стала галузь інформаційні технології.

На другій позиції за кількістю поданих заяв опинився Вінницький національний аграрний університет – 5666. Найбільше заяв було подано на спеціальності: агрономія, екологія, облік і оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування, комп’ютерні науки, менеджмент, маркетинг, право, готельно-ресторанна справа. Причому, найвищі прохідні бали були на спеціальностях менеджмент, маркетинг, підприємство, торгівля та біржова діяльність, економіка.

Донецький національний університет ім. В. Стуса посів третю сходинку за кількістю поданих заяв абітурієнтами – 5417 заяв. У ДонНУ ім. В. Стуса студенти найчастіше подавали заявки на спеціальності право, менеджмент, маркетинг, германські мови та літератури, комп’ютерні науки. До Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського надійшло 5280. Таким чином університет посів четверте місце за кількістю поданих заяв від абітурієнтів.

Читайте також: Продивус та його куплені люди зникли?

Найпопулярнішими спеціальностями у Вінницькому педуніверситеті стали право, середня освіта (Історія), германські мови і літератури, дошкільна освіта, журналістика, середня освіта (Українська мова і література), початкова освіта, психологія, публічне управління та адміністрування. П’яту позицію займає Вінницький національний медичний університет ім. М. Пирогова. Сюди студенти подали 3783 заяви. З них 1906 заяв надійшло на спеціальність медицина. Найвищий прохідний бал 197,268 за спеціальністю стоматологія.

Прохідний бал за спеціальністю медицина – становить 166,974 бала. До Університету “Україна” було подано майже 500 заяв. З них найбільше надійшло за спеціальністю “Психологія” та “Фізична терапія, ерготерапія”. У Вінницькому торговельно-економічному університеті отримали 3263 заяв від абітурієнтів. Найбільше заяв надійшло за спеціальностями Менеджмент, Публічне управління та адміністрування, Підприємство, торгівля та біржова діяльність, Міжнародні економічні відносини, Право, Маркетинг, Облік і оподаткування, економіка, туризм. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!