Вінницькі лікарні повністю забезпечені киснем для пацієнтів з COVID-19 – мерія

By , in Місто on .

Нині у медичних закладах Вінниці вже 89% ліжок, відведених для лікування хворих на COVID-19, забезпечено киснем. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Сергій Моргунов. За його словами, тільки у січні кисень підведено до 26 ліжок. Загалом у Вінниці на цей час киснем забезпечено 511 ковідних ліжкомісць.

Понад півмільярда виділено на кисень для лікарень, де лікують хворих на  COVID-19 | LexInform - Правові новини, юридична практика, коментарі

“Днями у міській лікарні №3 завершили додатковий монтаж кисневих точок. І це вже другий міський заклад, ліжковий фонд якого повністю оснащений киснем. 100% також має пологовий будинок №1, який на час епідемії перепрофілювали під допомогу хворим з COVID-19. Для пацієнтів з важкими пневмоніями та дихальною недостатністю під’єднання до кисню – практично єдиний порятунок. Ми спрямували необхідний ресурс з бюджету громади, щоб у кожному міському закладі був доступ до кисню”, – зазначає мер міста.

Загалом нині 216 ліжок з киснем є у Вінницькій МКЛ №1, 130 – у лікарні №3, 145 – у пологовому будинку №1, 20 ліжок – у гінекологічному відділенні пологового будинку №2.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!