Вінницька ОДА покращить умови перетину українсько-молдавського кордону

By , in Місто область on .

Вінницька обласна державна адміністрація ухвалила рішення щодо облаштування додаткових пунктів пропуску на українсько-молдовському державному кордоні «Цекинівка – Сорока» та «Велика Кісниця – Василькеу».

Сороки (місто) — Вікіпедія

Як зазначили у прес-службі Вінницької ОДА, будівельні роботи проводитимуться у поточному році. За даними Могилів-Подільського прикордонного загону, щоденно державний кордон України в пункті пропуску «Цекинівка – Сорока» в обох напрямах перетинає від 100 до 150 мешканців обох держав.

А в пункті пропуску «Велика Кісниця – Василькеу» ‒ від 50 до 80. На сьогоднішній день послуги по забезпеченню пропуску громадян через кордон здійснюється в приміщеннях, які не відповідають чинним вимогам ані українського, ані молдовського законодавства.

На Вінниччині вдосконалюють сервісні послуги з перетину  українського-молдовського державного кордону — Вінницька обласна державна  адміністрація

Саме тому місцева влада планує облаштувати нові пункти пропуску. На відповідні ремонтні роботи буде виділено понад 1,7 млн гривень. Обидва пункти пропуску відносяться до категорії річкових, тобто таких, на яких перетин кордону може здійснюватись виключно на човнах через Дністер.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!