Вінницька міська клінічна лікарня отримала реанімаційне обладнання від Фонду Порошенка на суму понад 330 тис. гривень

By , in Місто on . Tagged width:

В інфекційному відділенні Вінницької міської клінічної лікарні №1 26 березня відбулася передача реанімаційного обладнання та медичної апаратури від «Благодійного Фонду Порошенка».

Загальна вартість обладнання понад 330 тисяч гривень. Зокрема це:

  • монітор пацієнта М50 з годинним акумулятором (вартість 180 тисяч грн)
  • шприцевий насос Medifusion DS-3000 (вартість 45 тисяч грн)
  • відсмоктувач хірургічний NOVELA (вартість 50 тисяч грн)
  • пульсоксиметр «MEDICARE» FPX-034 30 шт (вартість 39,6 тисяч гривень)
  • ларингоскоп Macintosh, 3 шт (вартість 19,5 тисяч гривень)
Новини Вінниці / Фонд Порошенка передав реанімаційне обладнання вінницькій лікарні

Під час передачі медичного обладнання Руслан  Демчак, народний депутат Верховної Ради восьмого скликання від політичної партії «Європейська Солідарність», сказав:

“Вінницька міська клінічна лікарня №1 буде базовою для прийому хворих на вірус COVID-19. Фонд оперативно відреагував на потреби лікарень. Вдалося за короткий термін згуртувати небайдужих і передати першочергове обладнання для реанімацій не лише у Вінниці, але по всій Україні. І сьогодні я маю можливість від імені Фонду передати у лікарню обладнання, яке допомагатиме хворим із ускладненнями від короновірусної хвороби”.

Голова Вінницької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Андрій Гижко, зазначив: “У час, коли держава не може самостійно захистити своїх громадян та надати якісне медичне обслуговування, на допомогу приходять благодійники, для яких служіння людям завжди було пріоритетом. Наша політична сила сьогодні тут, тому що влада ховається від обов’язку захищати своїх громадян по всім фронтам. Коли відбувається фактичне самоусунення та розгубленість можновладців, наша допомога дуже важлива. І це не піар, це – вміння приймати рішення під час викликів. Ми займаємося ремонтом апаратів штучної вентиляції легень, купуємо засоби індивідуального захисту. Доставляємо елементарні набори продуктів харчування та ліків першої необхідності для одиноких літніх людей”.

Читайте також: Вперше Зеленський показав реальне ставлення до Вінниці та вінничан

Лариса Мороз, член Вінницького обласного оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області коронавірусу COVID-19, а також завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету імені Миколи Пирогова, зазначила:

“Кафедра інфекційних хвороб Вінницького медуніверситету розробила перший в Україні локальний протокол. Сподіваюсь, що днями буде державний протокол. Ми будемо намагатися вести пацієнтів тими препаратами, які є, аби не доводити їх до гострої дихальної недостатності. Крім того, безпрецедентні заходи в області і в місті були вжиті. Якщо ми порівняємо з Європою, то вони робили заходи карантину більш жорсткими відповідно до збільшення випадків захворювання, а ми профілактично їх посилили. Таким чином зробимо все, аби епідемія – її не минути – була більш плавною, і ми будемо готові адекватно якісно надавати допомогу. Поки що ті пацієнти, які є і які із підозрою, у них стан середнього ступеню важкості, ближче до задовільного. Загрози їхньому здоров’ю немає”.

На базі Вінницької міської клінічної лікарні №1 створюється інфекційна реанімація на 25 ліжкомісць. Незабаром тут мають з’явитися додаткові бокси та полубокси інтенсивної терапії.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!