«Відзначили приїзд Гетьмана»: 70 тисяч доларів на шикарний корпоратив «ЄС» у Вінниці

By , in Місто on . Tagged width:

Нещодавно у Вінниці відновив свою роботу фонтан «ROSHEN». На цю подію прибув навіть сивочолий президент України Петро Порошенко разом зі своєю дружиною. Відкриття фонтану на раз стало політизованим дійством. Напередодні місцевих виборів просто необхідність.

Після завершення урочистостей вінницький осередок «Євросолідарності» пішов гуляти на шикарному корпоративі, який за найскромнішими оцінками коштував не менше 70 тисяч доларів.

Взяла участь у корпоративі Жанна Грушко – помічниця депутата ВР 8-го скликання Сергія Кудлаєнка (БПП), яку напередодні «виводив в люди» власник одного з найдорожчих будинків області та головний представник Порошенка на Вінниччині Андрій Гижко.

Жанна Грушко, судячи з її Instagram, була дуже рада опинитися на такому дорогому заході «лише для наближених», і тому активно ділилася враженнями. Наприклад від відомого ведучого Володимира Остапчука. Саме він був одним із ведучих на корпоративні. Варто зазначити, що розмір гонорару ведучого стартує з 7 тисяч доларів.

Також розважала вінницький бомонд і відома елефанте – Анастасія Каменських. Разом із групою підтанцьовки концерт, за даними наших джерел, тривав понад дві години. Привезти Каменських та її групу обійшлося для партійних організаторів 15 000 тисяч доларів.

Ну і вишенька на торті – це одна з ведучих Ольга Цибульська. Вона ж і співала на корпортиві. За її роботу протягом свята солідарно заплатили близько семи тисяч доларів. Не враховуючи їжу та оренду ресторану, тільки за зіркових гостей віддали близько 30 тисяч доларів.

Виходить, Вінницький осередок «Євросолідарності», відзначаючи відкриття фонтану «ROSHEN», ненароком показав своїх майбутніх кандидатів на місцевих виборах? Примітно, що на сцену для екс-гаранта не дали ані копійки, а от задобрити свою партійну еліту –  на це задоволення гроші знайшлися.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!