Відомо, куди вінничани можуть звертатись, якщо у під’їздах будинків не дезінфікують

By , in Місто on . Tagged width:

У Вінницькій міськраді заявляють про посилення контролю за роботою управляючих компаній та ОСББ щодо обробки під’їздів будинків спецзасобами. Більш того, у випадках ігнорування обробки, влада пропонує скаржитися до департаменту житлового господарства.

Для цього вінничани можуть звертатися за номером 59-52-19. Управляючі компанії, які обслуговують 1214 багатоповерхових будинки Вінниці, розпочали дезінфікувати під’їзди на початку минулого тижня.

А 20 березня голови 300 будинків ОСББ отримали 5100 спеціальних таблеток дезінфікуючого засобу «Санідез» для того, щоб мати можливість налагодити санобробку у своїх будинках. У деяких багатоповерхівках мешканці самостійно взялись за санітарну обробку. 

Читайте також: Вперше Зеленський показав реальне ставлення до Вінниці та вінничан

“Інформацію щодо обробки під’їздів у будинках, які обслуговують управляючі компанії, має бути відома уповноваженому по будинку. Саме він має бути першим, в кого мешканці запитують про обробку під’їздів. Якщо «уповноважений» підтверджує, що дезінфекція не проводилась, то я рекомендую мешканцям телефонувати в управлінську компанію що обслуговує будинок або до нашого департаменту”, – пояснює директор департаменту житлового господарства Роман Фурман. 

Щодо прибирання в будинках, де створено ОСББ, то дезінфекція – це зона відповідальності безпосередньо голови об’єднання співвласників багатоповерхового будинку.

“Засоби дезінфекції представникам ОСББ ми роздали на минулому тижні безкоштовно. Незабаром ми продовжимо роздавати їм дезінфікуючі таблетки. Про це голови ОСББ будуть повідомлені додатково. Плануємо роздати ще 2000 одиниць спецзасобу” , – додав  Фурман. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!