В одному з сіл Вінниччини для будівництва дитсадочку та ремонту школи ОТГ залучила спонсорів з США

By , in Місто область on . Tagged width:

В селі на Вінниччині будують дитячий садочок та проводять реконструкцію школи. Кошти на меблі, кухонне устаткування та дитячий майданчик для сільради з Вінницької області «дадуть» американські платники податків.

Про це повідомляють офіційні джерела

«Найближчим часом будівельники виконуватимуть монтаж системи опалення майбутнього дитячого садка та внутрішній ремонт школи села Слобідка, що в Іванівській ОТГ», – йдеться в інформації.

Читайте також: Перемога Слуги Народу на мерських виборах знищить Вінницю?

В сільраді повідомляють, що дітей переведуть на навчання у дві зміни, щоб звільнити частину будівлі.

«Для ремонтних робіт буде виділено ліве крило приміщення школи. Просимо учнів, їх батьків та педагогів поставитися з розумінням до цієї ситуації та уважно ознайомитися із правилами поведінки та безпеки, які будуть повідомленні згодом із детальним графіком навчання. Все заради того, аби у 2020 році учні та дошкільнята переступили поріг оновленої школи та нового дитячого садка», – повідомляють  у Слобідці.

Зазначимо, що у рамках проєкту капітальний ремонт існуючої школи І-ІІ ст. с. Слобідка та будівництво дошкільного навчального закладу виконується Іванівською сільською радою за рахунок місцевого бюджету та спонсорської допомоги (очікувана загальна вартість понад 4 млн. грн.). Придбання меблів, оснащення, обладнання для харчового блоку та вуличних ігрових майданчиків для функціонування майбутнього ДНЗ у с. Слобідка здійснюватиметься Представництвом Міжнародної організації з міграції за фінансової підтримки USAID на загальну суму до 560 тис. грн.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!