У Вінницю прибули 15 заробітчан з Польщі. Якщо вони не самоізолюються – звертайтесь до поліції

By , in Місто on . Tagged width:

У рамках чергової фази евакуації українських громадян з-за кордону, 25 березня автобусом зі Львова на Вінниччину прибули 15 людей, які повернулись із Польщі. Про це сьогодні на брифінгу повідомив голова ОДА Владислав Скальський:

“Наголошую, що медичний огляд усіх прибулих громадян проводиться в обов’язковому порядку. Усі вони підписують під час перетину державного кордону згоду на самоізоляцію протягом 14 днів”.

Читайте також: Останній зелений шанс для Давиденко

Але, за його словами, наразі є багато звернень від вінничан, які стверджують, що ті, хто прибув з-за кордону, не завжди дотримуються самоізоляції.

“Я просив би про такі випадки повідомляти на нашу гарячу лінію: 0-800-216-433, або на WhatsApp-канал Нацполіції: 0965259590. Я просив би всіх тих, хто бачить, як не виконуються зобов’язання по самоізоляції людьми, які перетнули кордон, повідомляти, щоб ми могли відпрацьовувати і забезпечувати їхню самоізоляцію так, як цього потребує ситуація”, – сказав В.Скальський.   

Користувачі соцмереж вказують, що ті, хто приїхав із Польщі, починають зустрічатися з друзями та відпочивати у компаніях знайомих. Також нагадаємо, що ймовірною причиною зараження коронавірусом першої вінничанки, є саме контакт з людьми, які приїхали із сусідньої держави.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!