У Вінниці “Євросолідарність” мітингує проти доплат лікарям

By , in Місто область on . Tagged width:
Андрій Гижко, лідер “Європейської Солідарності” на Вінниччині

Представники партії “Європейська Солідарність” організували у Вінниці мітинг проти передачі Вінницької центральної районної лікарні Вінницькій ОТГ.

Аргументувати позицію партії на цьому мітингу вирішив ексрегіонал Андрій Гижко, який приховує свої статки і при цьому очолює “ЄС” у Вінницькій обласній раді. Так, за словами депутата, після передачі Вінницької ЦРЛ на баланс Вінницької ОТГ “селяни сидітимуть в одній довгій черзі до лікаря разом із мешканцями міської громади, то чи встигнуть вони отримати консультацію фахівця і ще й доїхати назад додому”.

Після такого “фахового” аргументу одразу виникають питання: яким чином пан Гижко зміг свого часу очолити департамент економіки Вінницької ОДА та стати першим заступником голови Вінницької ОДА, якщо він взагалі не розуміється в організації роботи місцевих державних закладів?

Перехід Вінницької ЦРЛ на баланс Вінницької ОТГ – це результат реформи децентралізації. Лікарня переходить на баланс новоутвореної територіальної громади, на території якої знаходиться.

Завдяки передачі Вінницької ЦРЛ на баланс Вінницької ОТГ лікарі цього медичного закладу почнуть отримувати такі самі муніципальні доплати, як працівники міських лікарень Вінниці.

З жовтня 2020 року у Вінницькій ОТГ лікарям доплачують щомісяця по 15 тис. грн, медсестрам – по 10 тис. грн, молодшим медсестрам – по 8 тис. грн.

Цікаво, наскільки вдячними “Євросолідарності” будуть лікарі Вінницької ЦРЛ, якщо завдяки порошенківським депутатам лікарню не передадуть на баланс Вінницької ОТГ і лікарі цього закладу не зможуть отримувати доплати?

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!