У Вінниці тестують камери спостереження, які автоматично фіксують порушення ПДР

By , in Місто on . Tagged width:

У Вінниці вже більше тижня тестують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР «Vega Smart Speed». Наразі комплекс встановлений лише на Київському мості.

Через місяць спеціалісти проаналізують статистику порушень і ефективність встановлення таких комплексів. Про це розповів Вінницький міський голова Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу.

Після завершення тестового періоду у Вінниці будуть визначатися щодо доцільності їх встановлення та в яких місцях.

Читайте також: Вінницькі змови: про дружбу «нових обличч» та старого криміналітету

Також паралельно влада міста співпрацює ще з однією українсько-турецькою компанією, яка також встановить не менше двох камер в інших частинах міста Вінниці.

Мер міста зазначив: «Я переконаний, що дисципліна водіїв, в тому числі з дотримання швидкості руху на дорогах – це безпека всіх громадян».

Відомо, що пристрій пройшов сертифікацію і отримав позитивний експертний висновок Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.  Однак для того, щоб його розміщувати на постійній основі, комплекс має пройти ще апробацію в поліції.

Окрім цього, наразі до Муніципального ситуаційного центру підключено більше 800 камер.  З моменту початку його роботи виявлено 32 944 факти правопорушень. У тому числі щодо забезпечення безпеки дорожнього руху – 19384; ДТП з потерпілими – 222; ДТП без потерпілих – 1616; порушення публічного порядку – 2010.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!