У Вінниці поліція почала штрафувати власників закладів, які порушують карантинний режим

By , in Місто on . Tagged width:

У Вінниці поліція почала притягати до відповідальності заклади, які є місцем скупчення людей, але при цьому не припинили роботу на час карантину.

Начальник Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Сергій Синявський зазначив: “Сьогодні зранку ми вже притягнули деякі організації до відповідальності. Це, наприклад, інтернет-салони. Ми виявили, що працювало два заклади, у яких знаходилися неповнолітні”.

Читайте також: Порошенко у Вінниці вибудовує нову “опозицію” із старих обличч та ЗМІ

Винних осіб було притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 164. Введено штрафні санкції (на керівників закладів) – до 34 тисяч гривень. За повторне порушення передбачений штраф у розмірі 85 тисяч гривень. Якщо говорити про інтернет-салони, то адміністративні заходи будуть застосовуватись і до батьків дітей, які там перебували.

“Є відповідна стаття 184, у якій йдеться, що за невиконання батьківських обов’язків також є штраф у розмірі 1700 грн, за повторне порушення – 5 100 грн”, – зазначає Сергій Синявський. Міський голова Сергій Моргунов наголосив, що потрібно посилити роботу мобільних бригад для перевірки виконання карантинних обмежень.  

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!