У працівника обласного Господарського суду виявили COVID-19

By , in Місто область on . Tagged width:

Один випадок коронавірусу лабораторно підтвердили у Господарському суді Вінницької області.

Про це йдеться на сторінці суду у Facebook.

“Наразі встановлюється коло контактних осіб з метою подальшого тестування, а також вживаються заходи щодо запобігання поширенню захворювання серед працівників. Крім того, сьогодні буде проведена повна дезінфекція приміщення суду. Всім працівникам рекомендовано і надалі сумлінно дотримуватися всіх карантинних обмежень та невідкладно повідомляти про погіршення самопочуття відповідний медичний заклад та безпосереднього керівника за місцем роботи. Сподіваємося, що даний випадок буде одиничним, а колезі бажаємо швидкого одужання”, – йдеться у повідомленні суду.

Рекомендуємо до ознайомлення: Останній зелений шанс для Давиденко

Про те, хто саме захворів, у суді, звісно, не кажуть. Але за кілька годин до повідомлення про коронавірус на сторінці суду інформували про те, що на лікарняному буде суддя Тетяна Лабунська. Хоча, можливо, у неї й якась інша недуга.

“Судові засідання, призначені суддею Господарського суду Вінницької області Лабунською Т.І. на 3 липня 2020 року, не відбудуться, у зв’язку із перебуванням судді на лікарняному. Про наступні дати судових засідань учасники справ будуть повідомленні додатково відповідними ухвалами суду”, – повідомили сьогодні у Господарському суді області.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!