У лікарні на Вінничині пенсіонер помер прямо у черзі до лікаря

By , in Місто on . Tagged width:

На Вінниччині, очікування прийому сімейного лікаря стало смертельним для пацієнта Калинівської амбулаторії. Чоловік був попередньо записаний до лікаря, але потрапити на прийом вчасно не встиг. 5 листопада 67-річний хворий мешканець Калинівки прийшов на плановий візит до свого сімейного лікаря.

Але пацієнт до нього так і не потрапив. Чоловік помер прямо у черзі. Свідки розповідають, що пенсіонер розмовляв з іншим пацієнтом, а потім він раптово впав. Його віднесли у кабінет до іншого лікаря та відразу почали надавати екстренну допомогу.

Олена Воротняк – сімейний лікар, до якої загиблий так і не потрапив, коментує: “чоловік проходив обстеження і, ймовірно, прийшов дізнатися результати своїх аналізів. Також пацієнт отримував ліки за програмою «Доступні ліки». Це також могло бути причиною його запису на прийом. Ми можемо лише здогадуватись”. 

Читайте також: Як справляються із парламентською роботою двоє нардепів із Вінниці

Медики застосовували дефібрилятор, ін’єкції адреналіну, робили непрямий масаж серця, проводили інші невідкладні заходи, але запустити серце пацієнта не вдалося. Цей випадок адміністрація амбулаторії назвала першим і єдиним у своїй лікарні. Заступник головного лікаря Наталія Посохова повідомила:

“Причиною смерті могла бути серцево-судинна патологія. Були певні ознаки, які дозволяють про це говорити. Можливо, це була тромбоемболія чи порушення мозкового кровообігу. Але поки ми не називаємо причину смерті. Про це можна буде сказати остаточно після висновку судово-медичної експертизи.”

Відомо, що пенсіонер дуже відповідально ставився до свого здоров’я та слідкував за будь-якими змінами. Чоловік контролював рівень цукру в крові, постійно звертався з консультаціями до ендокринолога, робив кардіограми, регулярно здавав аналізи та виконував призначення лікарів.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!