Рука Кремля на антикорупційному форумі Пашковського у Вінниці

By , in Місто on . Tagged width:

Одна із запрошених гостей Пашковсього на форум – працівниця Юрія Бойка, якого підозрюють у викрадені мільйонів державних гривень на так званих вишках Бойко. Його інтереси вона представляла на виборах.

 Серед заявлених гостей антикорупційного форуму у Вінниці присутня і секретарка “Опозиційного блоку” Тетяна Миколаївна Грищенко – вона одна із учасниць Антикорупційного форуму у Вінниці, який оргазнізовував депутат від Слуги Народу Максим Пашковський. 

Тетяна Миколаївна свого часу допомогала прийти до влади депутатам від партії “Опозиційна платформа”, яку фінансує Кремль і яка має відверто проросійські погляди, про це пише видання “Чесно”. 

На місцевих виборах 2015 року нова колега Пашковського Тетяна Грищенко була секретарем територіальної комісії від партії “Опозиційний блок”.

На позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року також була у складі ОВК, суб’єкт подання кандидатури – “Партія Регіонів”.

На президентських виборах 2019 року була у складі ОВК від Юрія Бойка, під час другого туру – голова ОВК №66 від Володимира Зеленського.

Нагадаємо, сьогодні у Вінниці відбувався антикорупційний форум, на якому активісти та громадськість розповідали про можливу корупцію у Вінниці. Журналісти також помітили, що на цьому форумі роздавали агітматеріали партії блогера Анатолія Шарія.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!