Програму “Вінничани важливі” розширили на всю Вінницьку ОТГ

By , in Місто on . Tagged width:

У Вінниці продовжили дію антикризової програми “Вінничани важливі” на перший квартал 2021 року. Також вона була розширена на територію всієї ОТГ і спрощена для мешканців приєднаних сіл.

Про ці зміни повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

“Громада і далі підтримуватиме своїх мешканців, які найбільше цього потребують. З січня продовжуємо надавати муніципальні доплати. Ми пролонгували антикризову програму “Вінничани важливі” на перший квартал цього року. І Вінниця – єдине місто, де є такий вид допомоги”, – написав міський голова на своїй сторінці у Facebook. 

З його слів, у 2020 році підтримку з міського бюджету отримували більше 10 тисяч вінничан, у яких пенсія чи державна допомога менша за 2000 грн. У середньому розмір доплати складав 360 гривень на місяць.

“У зв’язку з утворенням нової Вінницької міської громади, право на муніципальні доплати вже мають мешканці семи приєднаних сіл: Вінницьких Хуторів, Писарівки, Щіток, Гавришівки, Стадниці, Великих та Малих Крушлинців. За нашими підрахунками, це ще близько двох тисяч вінничан. Тож, у бюджеті громади загалом передбачено 12 млн грн на виплату міських доплат у січні-березні”, – зазначив Сергій Моргунов.

Повідомляється також, що для мешканців приєднаних громад процедура оформлення максимально спрощена. Подати документи можна двома способами:

  • за допомогою віддалених робочих місць на території колишніх сільських рад;
  • у ЦНАП «Прозорий офіс (Замостя)» на вул. Замостянській, 7.

Записатися на прийом та отримати додаткову інформацію можна за телефонами:
50-86-72;
50-86-81;
50-86-64;
50-86-77.

Довідка: міську програму “Вінничани важливі” ухвалили для пом’якшення негативного впливу карантинних обмежень на матеріальний стан мешканців міста. Якщо людина має право на муніципальну доплату по кількох категоріях, вона має обрати одну на свій розсуд. Перші виплати вінничани почали отримувати в липні 2020 року.

Детальніше про те, як оформити доплати за програмою “Вінничани важливі” читайте за цим посиланням

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!