Поминальні дні на Вінниччині проходитимуть з дотриманням карантину

By , in Місто область on . Tagged width:

На сайті Вінницької ОДА повідомили, що під час святкування «Дня святої Трійці» та поминальних днів 6-7 червня необхідно неухильно дотримуватися відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню та території області гострої респіраторної хвороби  COVID-19.

Читайте також: Російський бізнес «слуги народу» Максима Пашковського

Зокрема, діють такі правила:

  • в храмах Вінницької області дозволено проводити богослужіння з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних вимог за умов наповнюваності храмів не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення;
  • перебувати на території кладовищ дозволено з дотриманням заходів особистої безпеки,соціального дистанціювання та недопущення скупчення людей, обов’язковим є наявність засобів індивідуального захисту;
  • суворо заборонено на кладовищах  вживати їжу та алкогольні напої;
  • якщо ви відчули нездужаннязалишайтеся вдомадо одужання, навіть якщо у вас слабо виражені симптоми захворювання;
  • персональну відповідальність за дотриманням всіх протиепідемічних заходів у храмах, молитовних будинках, на територіях цвинтарів (кладовищ) несуть керівники релігійних громад.

У Вінницькій ОДА закликали всіх мешканців області сумлінно дотримуватися карантинних вимог, щоб не наражати на небезпеку ні себе, ні інших.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!