Переможцю конкурсу на кращу назву міського тролейбуса видали несправний приз

By , in Місто on .

«Як переможцю в конкурсі на назву тролейбуса перед новим роком мені видали не робочу карточку вінничанина», – написав переможець, який із своєю назвою посів одне з останніх місць конкурсу.

Перевіряв картку вінничанина у різному транспорті,де працюють валідатори, карточка видавала помилку.  В карт сервісі сказали- Що через два дні карточка запрацює. Після цього я ще три рази приходив у карт сервіс із інтервалом у тиждень, карточка так і незапрацювала. Якщо проблема карточки вінничанина із безлімітним тарифом, я запропонував картсервісу ідею виділити мені 540 поїздок. тобто два міських транспорта на роботу і з роботи, це 4- поїздки в день х 22 робочих дня в місяць = 88 поїздок, ~ 90 поїздок х 6 місяців = 540 поїздок. Відповіді на свою ідею я так і не отримав», – сказав переможець у зверненні до міської ради.

Нагадаємо, влітку у Вінниці обирали найкращу назву для тролейбуса вінницької зборки ПТС-12. Переможець конкурсу отримав проїзний квиток на усі види муніципального транспорту міста терміном на 3 роки. Автор назви, яка зайняла друге місце отримав річний проїзний квиток на усі види муніципального транспорту міста. Автори назв, що зайняли третє, четверте та п’яте місце отримають проїзний квиток на усі види муніципального транспорту міста терміном на 6 місяців.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!