Один з портретоносців «Дітей Моргунова» виявився кримінально-підсудним

By , in Місто on . Tagged width:

Кирило Валентинович Білокопитов. Один із п’яти встановлених, хто ганяв по місту з величезним портретом Моргунова.

Cтопкадр з відео

Як стало відомо, усі ці хлопці, так чи інакше, пов’язані з нардепом Максимом Пашковським. І, що цікаво, за даними ЗМІ, «портретоносцями» особисто курував брат нардепа Єгор Пашковський.

Ми вирішили проаналізувати кожного найнятого хлопчика. Перший під нашу руку потрапив Кирило Білокопитов.

Мінімальний пошук виводить нас на резюме 24-ох річного Кирила.  Зовсім нещодавно він шукав роботу. Хотів примінити свої вміння в якості експедитора, або комірника. Але, схоже, здібності потягнули на дещо іншу роботу – провокацію проти мера.

Кирило Білокопитов має вищу освіту і мешкає у Вінниці. Вчився заочно у ВНТУ. Більше про його здібності не дізнатися, хлопець видалив своє резюме із сайту.

Окрім цього, у відкритих базах даних нам вдалося знайти інформацію про те, що виконавці Пашковського, ще й до всього – судимі.

Наприклад, Кирило Білокопитов засуджувався 12 квітня 2019-ого року за умисне нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості громадянинці Лідії Горбачук. Номер справи 127/7564/18 (прочитати)

Кримінальна справа була закрита через те, що позивачка Лідія, раптом, відкликала позов проти Кирила Білокопитова.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, як пов’язаний Володимир Продивус та нардеп від “Слуги Народу” Максим Пашковський.
Та зазначали про те, що вони створюють партію підприємців у Вінниці. Партія існуватиме і проводити кампанію саме за гроші Володимира Продивуса.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!