Нові політични рейтинги. Хто стане мером Вінниці?

By , in Місто on . Tagged width:

Сьогодні, 17 вересня група «Рейтинг» опублікувала результати соціологічного дослідження, яке проводилося у Вінниці з 1 по 13 вересня.

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 1-13 вересня серед мешканців Вінниці показали, що діяльністю міського голови задоволені 76% опитаних, не задоволені – лише 14%. Роботою міської ради задоволені 64%, не задоволені – 19%, не змогли оцінити – 17% респондентів.

Роботою Президента В.Зеленського задоволені 22%, не задоволені – 67%. Діяльністю Прем’єр-міністра Д.Шмигаля задоволені 11%, не задоволені – 63%, не змогли оцінити – 25%. Роботою Верховної Ради задоволені лише 6%, не задоволені – 80% респондентів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Представлена нова команда “Слуг народу”: знову актори та танцюристи

Рейтинг партій до міської ради Вінниці очолює партія «Українська стратегія», за яку готові проголосувати 51,2% тих, хто визначився і мають намір прийти на вибори. Партію «Європейська солідарність» підтримують 11,1%, партію «Слуга народу» – 10,3%, партію «Опозиційна платформа – За життя» – 4,7%, партію «Батьківщина» – 4,6%, партію Вінничан – 4,2%, партію «Сила і честь» – 3,2%. Рейтинги інших політичних сил – нижче 3%. Не визначились із вибором – близько 14-15%.

Серед кандидатів на посаду мера Вінниці лідером є Сергій Моргунов, якого готові підтримати 72,9% тих, хто визначився та має намір взяти участь у виборах. Рейтинг інших кандидатів значно нижчий: за Сергія Борзова – 5,8%, Віктора Бронюка – 4,8%, Сергія Кудлаєнка – 3,8%, Володимира Продивуса – 3,0. Рейтинг інших кандидатів – нижче 3%. Тих, хто не визначився, – близько 11%.

Моделювання другого туру мерських виборів показало, що за умови виходу до нього С.Моргунова та інших потенційних кандидатів, діючий мер отримав би перемогу. У парі з С.Борзовим з результатом – 77% проти 9%, у парі з В.Бронюком – 76% проти 10%, у парі з А.Гижком – 78% проти 7%, у парі з С.Кудлаєнком – 78% проти 8%.

У дослідженні взяли участь 869 респондентів віком від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком та статтю. Статистична похибка не перевищує 3.3%. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face).

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!