Небайдужі вінничани побудували 2-поверховий будиночок з їдальнею для вуличних тварин

By , in Місто on . Tagged width:

У Вінниці в одному з дворів багатоповерхівок змайстрували двоповерховий будинок для безпритульних тварин. Поруч для них зробили їдальню. На всі матеріали та ремонт місцеві мешканці витратили близько 4700 гривень.

Пів року збирали гроші на матеріали, ще місяць витратили на будівництво, а розмістили будинок поруч зі смітником, щоб приховати від сторонніх.

Відомо, що першими мешканками двоповерхового будинку для тварин стали трирічна собака Льоля, яка народилася в ніч, коли на Калинівському арсеналі почали вибухати снаряди, і 13-річна Жужа, яка хворіє на саркому.

Читайте також: Російський бізнес «слуги народу» Максима Пашковського

В сюжеті йдеться, що усі тварини, які мешкають у будинку, стерилізовані, вакциновані та мають ветпаспорти.

Олександра Романенко, ідейниця цієї ініціативи, розповіла, що цей будинок вміщує чотири собаки (на першому поверсі) і 20 котів (мешкають на другому). Для останніх навіть зробили спеціальні переходи всередині.

“Якось напала велика зграя собак, і вся будка була повністю розірвана, – розповіла Олександра. – Слава богу, ніхто не загинув. Тому ми вирішили, коли робили ремонт, [зробити] між кімнатами тунелі, щоб у випадку небезпеки коти могли вибігти в іншу сторону”.

Біля будиночка місцеві мешканці зробили також їдальню для котів і собак. А в самому будиночку зробили відділення для посуду, миючих засобів та ветпрепаратів.

Їжу для тварин готує Елла Яблочнікова, яка допомагає за ними доглядати. Каже, що на харчі для мешканців будиночка витрачає 1500 гривень в місяць.

“Я готую для них зранку і ввечері. Каша вариться на курячому бульйоні, додається туди ковбаса для котів і собак, це все перемішується і потім ще додається сухий корм”, – розповіла пані Елла.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!