На Вінничині лісники висадять понад 160 тисяч дерев

By , in Місто область on .

17 жовтня по всій території України відбудеться акція з озеленення, під час якої громадяни висадять мільйон дерев. “Озеленити” країну мали ще у березні, проте епідемія коронавірусу внесла свої корективи у плани. Організатори акції запевняють, що захід відбудеться з урахуванням усіх карантинних правил.

Благими намірами: чому масове висаджування нових дерев може нашкодити  екосистемі більше, ніж вирубування лісів | Відкритий ліс

Понад 160 тисяч дерев із запланованого мільйону висадять на Вінничині. Саме лісництва по всій країні візьмуть на себе задачу “озеленення”. В арсеналі вінницьких лісгоспів є чотири породи дерев: берека лікарська, дуб звичайний, чорний горіх та дугласія. Долучитися до проєкту зможуть і мешканці більше двадцяти громад Вінниччини.

Читайте також: Продивус та його куплені люди зникли?

У місті Вінниці дерева саджатимуть на території Центрального парку, парку Дружби народів та парку “Хімік”. “Ми забезпечимо волонтерів саджанцями та необхідними засобами. З дев’ятої ранку кожен зможе прийти до парку, щоб долучитись до встановлення рекорду України”, – зазначають лісники.

Столична влада кличе киян на висадження дерев - Главком

Варто додати, що в 90-х роках ліси займали близько 11% території Вінниччини, а сьогодні цей показник зріс до 13,8%, однак і цього не вистачає. “Обласне лісництво збільшило долю лісів в області, однак і цього недостатньо. Для встановлення екологічного балансу нам необхідно збільшити долю лісів до 15%”, – пояснюють у лісництві.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!