На Вінниччині стартує щеплення другою дозою вакцини від Covid-19

By , in Місто область on .

З 11 травня у Вінницькій області стартує ревакцинація препаратом Pfizer/BioNTech. Також невдовзі розпочнеться ревакцинація різних груп населення іншими препаратами, які надійшли в Україну.

За даними Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА, загалом в області першою дозою вакцини було щеплено 36 175 осіб. Також в регіон планують поставити вакцини AstraZeneca та CoronaVac.

Для здійснення масової вакцинації людей з III-IV етапів Дорожньої карти протягом травня пройдуть навчання медики мобільних бригад:

  • 10 бригад по вакцині Pfizer/BioNTech
  • 10 бригад по вакцині AstraZeneca

Читайте також: Як справи з медициною у Вінниці

Ще 12 квітня на Вінниччину було доставлено 5 600 доз препарату CoronaVac. За даними МОЗ України, половина доз одразу були залишені на ревакцинацію через 28 днів. Також область вже отримала 3 510 доз вакцини Pfizer/BioNTech.

Вакциновано 2676 людей. Даною вакциною щеплюють працівників та пацієнтів інтернатних закладів для осіб похилого віку, працівники ДСНС, працівників прикордонних підрозділів.

Нині в області працюють 2 мобільні бригади, які пройшли навчання по вакцині Pfizer/BioNTech. 11-12 травня тренінги по роботі з вакциною Pfizer/BioNTech пройдуть медики ще 5 мобільних бригад.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!