На Вінниччині може статися землетрус

By , in Місто область on . Tagged width:

На Вінниччині може статися землетрус, жителів попереджують про можливі підземні поштовхи. Про це повідомляє видання “Сьогодні” з посиланням на заступника директора Інституту геофізики НАН України з наукових питань Олександр Кендзера.

Україна чекає потужний землетрус. Небезпечною вважається зона від Південних до Східних Карпат. Максимальна магнітуда тут може досягати 8,3 бала, про це повідомили в Інституті геофізики НАН України. Українцям, які проживають на території від Карпат до Одеської області, слід дотримуватися обережності, поштовхи можуть початися в будь-який момент.

Читайте також: Порошенко у Вінниці вибудовує нову “опозицію” із старих обличч та ЗМІ

Щодо Вінниччини та центральної частини України даний регіон менш схильний до землетрусів. Підземні поштовхи зазвичай не перевищують позначку у 5 балів. Тому вінничанам варто бути попередженими про можливість проявів землетрусу.

У разі початку сейсмічної активності радять негайно покинути будь-яку будівлю і не бігати навколо них. Найкраще залишатися на відкритому місці, якомога далі від будівель і ліній електропередач. Якщо ви все ж виявилися поруч з найвищою будівлею, встати у дверний отвір – це убезпечить вас від уламків скла, балконів, карнизів і парапетів.. Людям, які проживають на першому або другому поверсі, можна вийти на вулицю, тоді як іншим краще перечекати землетрус в приміщенні. Спускатися не варто: сходи в будь-який момент можуть обвалитися. У приміщенні потрібно стояти якомога далі від вікон і стін, щоб не поранитися осколками. Також потрібно уникати великої техніки, яка може впасти.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!