Муніципальні надбавки медикам у Вінниці: лікарі отримуватимуть по 37 тисяч грн

By , in Місто on . Tagged width:

Спеціальні муніципальні надбавки медикам, затвердили депутати 9 жовтня на позачерговій сесії Вінницької міської ради. Так, із жовтня у Вінниці з міського бюджету лікарям доплачуватимуть щомісяця по 15 тис. грн, медсестрам – по 10 тис. грн, молодшим медсестрам – по 8 тис. грн.

Із пропозицією підтримати фінансово медичний персонал до депутатів звернувся мер Вінниці Сергій Моргунов. Він наголосив на тому, що вони передбачені тим лікарям і медсестрам, які лікують вінничан, хворих на COVID-19. Мер також нагадав, що раніше міська рада уже встановила доплати міським медикам – 5 тис. грн, 3 тис. грн і 1,5 тис. грн відповідно по категоріях.

“Це був перший наш крок. Я переконаний, що ці надбавки дають можливість додатково підтримати наших медиків, які з березня на передовій, – сказав Сергій Моргунов. – “В цифрах: молодший спеціаліст лікар зараз має ставку 5 тисяч 772 гривні. Надбавку 200% за рахунок держбюджету від НСЗУ. Він має 12 тисяч 443 гривні. Підвищення зарплати із березня – це 3 769 грн. І ми додаємо 15 тисяч муніципальної надбавки. Тож він буде отримувати 36 995 гривень, це нарахована зарплата”.

За словами мера Вінниці, лікар же вищої категорії відповідно отримуватиме 42 764. Зарплата медичних сестер: без категорії буде 28 877 грн з муніципальною надбавкою, із вищою категорією – 31 405 грн. Молодший медичний  персонал із муніципальною медичною надбавкою матиме нараховану зарплату 25 627 грн.

“І сьогоднішнє рішення буде стимулом для працівників інших закладів переходити до нас і лікувати вінничан, хворих на COVID”, – сказав Серій Моргунов, зауваживши перед цим, що у ковідних бригадах міста є вакантні місця.

Крім цього, депутати проголосували за муніципальні надбавки працівникам кафедри інфекційних хвороб Вінницького медичного університету, які поряд з лікарями займалися лікуванням хворих на коронавірус у Вінниці.

“Саме завдяки нашим інфекціоністам прокол лікування на COVID прийнятий по усій Україні. Але, на жаль, їм ніхто за рахунок держави ніяких надбавок не давав. І я переконаний, що їх треба підтримати, тому що вони так само і боролися за здорво’я вінничан, і так само хворіли”, – зазначив мер Вінниці.

На підвищені муніципальні надбавки медикам у місяць потрібно 7,5 млн грн, а до кінця року – 22,6 млн грн. Ці гроші своїм рішенням депутати Вінницької міської ради передбачили у міському бюджеті.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!