“Можуть забрати безвіз”: хто з вінницьких депутатів підтримав скандальну постанову

By , in Місто обличчя вінниці on . Tagged width:

Вінницькі “слуги народу” Максим Пашковський та Анатолій Драбовський проголосували “за” скандальну постанову щодо складу комісії, яка визначатиме керівництво Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Відповідна інформація міститься на сайті Верховної Ради України.

ЄС та США вже заявили, що Україна може втратити підтримку через непрозоре призначення керівництва САП. Крім того, ЄС може відмовитися від надання Україні траншу у 1.5 мільярди євро та скасувати безвізовий режим, якщо продовжиться зазіхання на незалежність антикорупційних органів з боку “слуг народу”.

Незадовго до цього, ключові європейські держави та Світовий банк письмово звернулися до Верховної ради та попередили про проблеми у проекті рішення щодо процедури заміни керівника САП Назара Холодницького.

Тим не менше, цей проект постанови все ж був ухвалений. Його підтримала більшість депутатів від “Слуги Народу” та, зокрема, вінницькі мажоритарники Максим Пашковський та Анатолій Драбовський.

Через ухвалення цієї постанови Україну можуть позбавити траншу макрофінансової допомоги, розмір якої складає 1.5 мільярди євро.

США та ЄС вже заявили, що від прозорості обрання нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури залежатиме подальша підтримка України. А у Європарламенті вже заявили, що Україна невдовзі може втратити безвіз.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок, коли вінницькі мажоритарники Пашковський та Драбовський демонструють свою недоброчесність. Так, Максим Пашковський встиг “прославитися” тим, що веде бізнес у Росії, а Анатолій Драбовський став єдиним народним депутатом 9 скликання, який не подав вчасно декларацію. При цьому вінницькі “слуги народу” Пашковський та Драбовський тісно співпрацюють з кримінальним авторитетом Володимиром Продивусом.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!