Мешканці Вінниччини за останню добу звертались до «швидкої» півтори тисячі разів

На Вінниччині впродовж останньої доби до медиків «швидкої» надійшло 1499 звернень. На виклики 521 раз виїздили бригади, одинадцятьом особам поставили підозру на коронавірусну інфекцію, вісім людей госпіталізували. В області також діють мобільні бригади, які беруть у хворих матеріали для тестування, щоб перевірити наявність в них коронавірусної інфекції.

Про це повідомляють на сайті Вінницької обласної ради.

Наразі в області працює 68 мобільних медичних бригад. Станом на 8 квітня такими бригадами було здійснено 77 виїздів, відібрано 93 зразки біологічного матеріалу для тестування. Загалом, з початку епідемії мобільні бригади здійснили 233 виїзди та відібрали 351 зразок біоматеріалів.

Читайте також: Радник Прем’єра похвалився зведенням вінницької школи, яку вже побудували

Варто зазначити, що на сьогодні на обсервації перебувають троє громадян, які повернулися з-за кордону. На самоізоляції вдома знаходяться 1750 осіб. Також 995 громадян з ознаками ГРВІ зараз під наглядом сімейних лікарів.

На амбулаторному лікуванні перебуває 36 осіб з пневмонією, з них троє дітей. У результаті було проведено 14 швидких тестів (38%), а також 9 тестів (25%) на полімеразну ланцюгову реакцію.

Протягом останньої доби в області виявлено 29 осіб з пневмонією – 24 дорослих та 5 дітей. На госпіталізацію направлено двоє дітей та шестеро дорослих.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!