Мер Вінниці очолив всеукраїнський антикорупційний рейтинг, – Голос України

By , in Місто обличчя вінниці on . Tagged width:

Офіційна газета Верховної Ради “Голос України” повідомила, що Вінницький міський голова Сергій Моргунов очолив антикорупційний рейтинг голів обласних центрів України.

У першу п’ятірку ввійшли також міські голови Тернополя, Львова, Житомира та Хмельницького.

Рейтинг складено за цілою низкою критеріїв роботи керівників міських громад. Зокрема, наявність чи відсутність кримінальних проваджень, оприлюднення звітів про виконання бюджету й розподіл коштів, процедура ухвалення головного фінансового документа, публікування у встановлені терміни декларації про доходи, відповідність майна доходам, оцінка роботи голови незалежними антикорупційними організаціями та експертним середовищем тощо. Оцінювало міських голів інтернет-видання OBOZREVATEL.

Очолювана міським головою Вінниці рада також ставала переможцем низки опитувань. У 2018 році Вінниця ввійшла до п’ятірки міст країни національного рейтингу «Індекс прозорості місцевих бюджетів». У 2018—2019 роках місто над Бугом здобуло перше місце в Рейтингу прозорості інвестиційного сектору.

Протидія корупційним загрозам — один із показників аудиту, проведеного торік у департаментах міськради відповідно до міжнародної системи стандарту якості.

До речі, з 1 липня нинішнього року в міськраді створено новий відділ з антикорупційної діяльності. Його робота стане ще одним кроком у питанні мінімізації проявів корупції на території Вінницької ОТГ.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!