Курятину з Вінниці заборонили ввозити до країн ЄС

By , in Місто on . Tagged width:

Курятину з Вінниці, яку найбільше закуповували країни Європейського Союзу, заборонили ввозити до ЄС. Рішення щодо призупинки імпорту м’яса українських виробників прийняла Європейська Комісія після спалаху пташиного групу на Вінниччині, про який ми повідомляли раніше.

Рішення про заборону імпорту Держпродспоживслужба отримала 22 січня. А от яйця українського виробництва у країни ЄС возитимуть і надалі, бо заборона на них не поширюється. Держпродспоживслужба заявила, що ЄС порушив домовленості, бо тільки в Україні з’явилася інформація щодо спалаху вірусу.

Читайте також:Порошенко у Вінниці вибудовує нову “опозицію” із старих обличч та ЗМІ

“Враховуючи звіти численних місій з оцінки еквівалентності, результати перемовин та попередніх домовленостей, зазначене рішення ЄС є приголомшливо неочікуваним для української сторони” – повідомляють у Держпродспоживслужбі.

Зазначається, що ситуація з поширенням вірусу перебуває під контролем та оприлюднена на сайті відомства інформація про підприємство, яке закуповувало у “Хутора” яйця. Через спалах пташиного грипу Держпродспоживслужба застерегла українців від купівлі м’яса птиці на стихійних ринках. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!