Фальстарт Продивуса

В Продивуса політичний нокдаун у Вінниці. Чи підніметься боксер ще раз або ж зійде з рингу, віддавши рукавиці новій політичній партії підприємців?

By , in Місто Спецпроект on . Tagged width:

Володимир Продивус боєць. І боєць він запальний. Та, схоже, саме ця емоційність і стала його вадою. Він, як боксер на ринзі, намагався відволікти суперника і зробивши фінт, спробував нанести удар, але цей фінт швидко розгадали. Тепер у Продивуса нокдаун. Чи підніметься боксер ще раз або ж зійде з рингу, віддавши рукавиці новій політичній партії?

Завзятість, з якою екс-регіонал виступав на своїй сторінці у Фейсбук, раптом, кудись зникла.

Останні дописи на його сторінці більше не стосуються мера Моргунова. Думки Продивуса вже не займають «вороваті чиновники», як він називав усіх, хто належний до міської ради. Якщо тепер про кого і пише – то про дітей.

Продивус, схоже зрозумів, що погарячкував зі своїми публічними виступами проти мерії. Погарячкував, коли усім дав зрозуміти, що він один з тих, хто намагатиметься забрати владу. А також, дав факти тим, хто міг би ще сумніватися, чи дійсно зараз найбільше зло у Вінниці – це кримінал? І якщо Продивус став політично-активним, сумнівів щодо його бажання захопити владу не буде. Не сумніватимуться і у тому, що за його участі створюються партії та фінансуються одноденні проєкти.

Він віддав головний козир опонентам – бандитське минуле. Це минуле грає проти нього і його ж команди, яку під майбутні вибори він зібрав навколо себе. Та й оточення, яке він закликав об’єднуватися, виявилося не здатним протистояти професійним ударам, які летіли з боку міськради. Банально, діти. Провінційний підхід та стратегія. Гають час. І хоч послідовники Продивуса бажають бути «Дітьми Моргунова», насправді ж, виявилися дітьми Продивуса.

Група «Діти Моргунова», яку створили, щоб докучати меру, проіснувала всього два місяці. Більше нічого нового запропонувати хазяїну не здатні. Та й сам хазяїн, схоже, займається ідеєю швидко, а потім, так само швидко, нова ідея стає йому не цікавою. Не постійний. На такого не покладешся. Такий може і зрадити.

Але, діти цього не зрозуміють. Діти, які за його фінансової підтримки готові чинити будь-що. Всі ті, хто носився по Вінниці з портретом Моргунова були підлітки 23-25 років.
Максим Бень, Кирило Білокопитов, Богдан Келін, Жуняк Дмитро, Ілля Гнатюк, Михайло Паламарчук та інші.
Усі вони це робили за якихось 800 гривень. Робили, навіть не розуміючи, як подібне може позначитися на їхньому майбутньому.

“Портретоносці”

Саме цим дітям Продивуса, ризикнемо припустити, знайдеться місце в новоутвореній партії, яку фінансуватиме Володимир Степанович. Яким місце це буде – побачимо. Можливо незначним. Адже Продивус, як ми писали вище, зовсім непостійний. Сьогодні сказав, завтра забув. Та варто зазначити, що така нестабільність не для всіх.

З тими у кого є мандат, Володимир Степанович, поводить себе інакше.
З такими у нього робота тісніша. Наприклад, нардеп Максим Пашковський. Ідейно з Продивусом. Саме Пашковський або його брат може стати таємним куратором нової партії підприємців. А таємним спонсором буде Продивус. Вигідно усім. Пашковський, чию дружбу з криміналом не оцінили б в Києві, виходить чистим з води. Вуха Продивуса не стирчать.

 Саме тому, можна зробити висновок, Продивус не в нокдауні, він виходить з політичного рингу через свій же фальшстарт. Виходить з гри, щоб на нову партію незалежних бізнесменів не впала його кримінальна тінь. Адже підприємці – це надія, це люди, які виборцю можуть логічно відповісти на головне запитання – звідки у вас гроші на партію та її утримання? І відповідь електорату буде така приємна – заробили самі. А в їхній новій, свіжій, ідейній, сильній партії підприємців місця старим політикам немає… Насправді ж є, але про це вони не скажуть. А ми скажемо і наведемо ще багато різних аргументів та фактів. Адже до влади не можуть приходити кримінальні авторитети, їхній час минув. А потуги політтехнологів Продивуса інформаційно вплинути на вінничан будуть безрезультатними. Бо у політтехнологів Продивуса досвіду стільки ж, як і у автора статті в балеті. Жодного.

Михайло Вінницький, для “ВХ”

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!