Чому Моргунов очолив «Українську Стратегію Гройсмана» на Вінниччині?

By , in Місто область on . Tagged width:

Чутки – невід’ємна частина українського політикуму, і чим вони скандальніші або дивніші – тим швидше поширюються серед людей.

Так, у Вінниці останні півроку представники криміналітету та “зе-команди” розпускали чутки про те, що колишній прем’єр-міністр Володимир Гройсман може повернутися у мерське крісло, а чинний мер Сергій Моргунов “поїде підкорювати Київ”. В якості аргументів наводилися статті 2015-2016 років, де Моргунова називали «місцеблюстителем» Гройсмана.

Також гуляли чутки про те, що Моргунов може вирішити «піти у вільне плавання», адже згідно з опитуваннями Групи «Рейтинг» він має підтримку понад 72% вінничан, а за партію, яку він поведе до Вінницької міськради, готові проголосувати понад 50% жителів Вінниці «просто тому що це партія мера».

Зрештою, жодні з цих чуток не виявилися правдою і Сергій Моргунов очолив «Українську Стратегію Гройсмана» у Вінницькій області.

Чому так сталося?

Перебуваючи на посаді прем’єр-міністра, Володимир Гройсман увійшов до «клубу» українських ТОП-політиків, а тому стати мером будь-якого міста після цього – це фактично «понизити свій ранг».

Спроба колишнього прем’єра увійти до парламенту у 2019 році завершилася поразкою, але вона дала Гройсману зрозуміти, що для досягнення успіху як самостійного політика та лідера йому потрібно ще «наростити м’язи» та, звісно ж, підготувати для себе «базовий регіон».

Кучма «взяв Київ» з Дніпропетровська, Янукович – з Донецька, а Гройсман, певна річ, планує «вести наступ» з Вінниці.

За чутками, претендентів на головування в УСГ на Вінниччині було чимало, але переміг саме мер Вінниці Сергій Моргунов. І ймовірних причин цьому одразу декілька:

По-перше, Вінниця вже шість разів поспіль отримала звання найкомфортнішого міста України, а тому «обличчям партії» заслуговує бути той, під чиїм головуванням місто досягло таких результатів;

По-друге, за весь час співпраці Моргунова з Гройсманом не було жодних публічних скандалів чи навіть натяків на розбрат між ними, а це може означати, що нинішній формат співпраці влаштовує обидві сторони;

По-третє, Моргунов публічно не демонструє жодних амбіцій в плані «переходу у велику політику» чи «самостійне плавання», а скоріше навіть навпаки – запрошує Гройсмана брати участь у всіх публічних заходах та не соромиться хвалити досягнення колишнього прем’єра.

Зрештою, саме завдяки всьому вказаному вище чинний вінницький мер і міг стати тим, хто очолює партію експрем’єра на Вінниччині. Гройсман впевнений, що Моргунов – «командний гравець», який не зрадить своїх товарищів та не буде плести інтриги за спиною.

При цьому професійні результати діяльності Моргунова на посаді мера додають Гройсману впевненості, що той зможе розвинути «Українську Стратегію» на Вінниччині та подбає про базовий регіон експрем’єра, якого різні політичні експерти вже сьогодні називають учасником перегонів за крісло президента на майбутніх виборах.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!