Агентська мережа Порошенка у Вінниці зростає під вибори – очільник обласного осередку “ЄС”

By , in Місто on . Tagged width:

Андрій Гижко в недавньому інтерв’ю виданню “На Паріже” розповів про те, як часто спілкується із Петром Порошенком та як вибудовується агентська мережа прихильників.

Виявляється, після відставки Андрій Гижко не покинув службу в лавах ЄС, а навпаки, каже, частіше почали зустрічатися із лідером партії Петром Порошенком, щомісяця вони зустрічаються. Але, про причини зустрічі не повідомляє:

“Зустрічаємось практично щомісяця. І зараз є нагальні теми не для загалу… “, – сказав журналістам Гижко. Вважаючи, що на носі у Вінниці вибори, такі зустрічі можуть стосуватися і передвиборчого процесу. Андрій Гижко на позапарламентських виборах брав участь від партії, тому не виклчаємо, що і на мерських він балотуватиметься.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вінничани отримали платіжки зі знижками в 1000 гривень за комуналку

Окрім цього, Гижко сірий кардинал Порошенка у Вінниці. Саме він відповідає за місцевий штаб та нових прихильників. В інтерв’ю він зізнався, що порошенківців їм вже вистачає.

“Ми бачимо збільшення кількості охочих вступили до лав партії”, – каже Гижко – “Тільки за останніх три тижні їх подали 72 людини з Вінниці та 325 людей по області. Із кожним з них ми поспілкувалися та прийняли до «Європейської солідарності».

Нагадаємо, Андрій Гижко був звинувачений в недекларуванні будинку за мійльон доларів. Усі звинувачення він відкидає, про це детально можна почитати за цим посиланням.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!