11 липня Всесвітній день шоколаду у Вінниці проведуть у онлайн-режимі

By , in КУЛЬТУРА Місто on . Tagged width:

11 липня відзначають Всесвітній день шоколаду. У Вінниці до цього свята бібліотекарі підготували ряд заходів – віртуальну подорож музеями світу, майстер клас та перегляди мультиплікаційних фільмів.

Працівники Вінницької міської централізованої бібліотечної системи проведуть для вінничан різноманітні онлайн-заходи до Всесвітнього дня шоколаду. Долучитися онлайн до них можуть всі бажаючі у спільноті  Viber «Мистецькі вихідні онлайн»

Читайте також: Вінницькі змови: про дружбу «нових обличч» та старого криміналітету

Бібліотека-філія №2 підготувала перегляд мультфільму «Солодка казка», а бібліотекарі філії №5 розкажуть «Шоколадні таємниці». Також для вінничан проведуть майстер-клас «Солодка квітка». В цей день у спільноті Viber будуть розмішені цікаві факти та міфи про ці солодощі. Бібліотека-філія №13 запрошує у віртуальну подорож музеями світу, які пов’язані із шоколадом.

Батьківщиною Всесвітнього дня шоколаду вважається Франція. Саме французи в 1995  році поклали початок цього свята. Це молоде свято досить швидко здобуло популярність, і крім Франції широко відзначається в Німеччені, Італії, Щвейцарії та інших країнах як Євросоюзу, так і за його межами. В Україні День шоколаду найбільш яскраво святкують у Львові.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!