Коли вінницькі кінотеатри почнуть приймати відвідувачів? Відома дата

By , in КУЛЬТУРА on . Tagged width:

10 червня кінотеатри Вінниці не планують відновлювати роботу, не зважаючи на чергове пом’якшення карантинних заходів. Одні чекають відповідних інструкцій, інші відтермінували відкриття на початок липня.

У кінотеатрі імені М. Коцюбинського кажуть, що інформація про запуск з 10 червня є остаточною. “Для запуску кінотеатрів потрібно дозвіл Кабінету Міністрів, відповідно до плану поетапного виходу з карантину. Взагалі кінотеатри в Україні планують запустити з липня.”, – повідомили у кінотеатрі.

Читайте також: Російський бізнес «слуги народу» Максима Пашковського

Не отримали відповідної вказівки і в комунальному кінотеатрі “Родина”, що в центрі міста по вулиці Миколи Оводова. “Ту постанову, що ми читали, там мова йде про карантин до липня. Завтра ми не готові приймати відвідувачів. Чекаємо рішення Міської ради згідно протоколу комісії”, – наголошують у “Родині”.

Не відчиниться завтра і єдиний у місті кінотеатр з технологією Vibro4D “Smart Cinema”, що розташований на четвертому поверсі ТРЦ “SkyPark”. За словами керуючого вінницьким “Smart Cinema”, Івана, кінотеатр відкриють 2 липня. До моменту карантину у Вінниці функціонувало 4 кінотеатри. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!