«Євросолідарність» об’єдналася з «ОПЗЖ» не лише у Вінниці, – політолог

By , in обличчя вінниці on . Tagged width:

Політолог Володимир Фесенко розповів у себе на сторінці в Facebook про баталії, які розгортаються у Запорізькій обласній раді.

Здавалось би, до чого тут Вінниця? А до того, що ситуація в обох обласних радах доволі схожа: нібито затяті вороги “ЄС” та “ОПЗЖ” знайшли спільну мову та співпрацюють так само тісно, як Медведчук з Путіним.

У Запорізькій обласні раді, пише Володимир Фесенко, “ОПЗЖ” шляхом шантажу намагається проштовхнути призначення свого голови.

Якщо ж говорити про Вінницьку облраду, то тут вже “ЄС” намагалася проштовхнути на посаду голови ексрегіонала Андрія Гижка. Але навіть об’єднаних зусиль “порошенківців” та “медведчуківців” не вистачило для того, щоб вплинути на рішення депутатів Облради – конкурент Гижка, В’ячеслав Соколовий, отримав 68 з 84 голосів. Після цього депутати “Євросолідарності” влаштували скандал та втекли з сесійної зали.

При цьому і в Запорізькій, і у Вінницькій обласних радах депутати “ОПЗЖ” та “ЄС” сидять поруч, хоча, здавалось би, мають бути ідеологічними ворогами.

І так само, як у Запоріжжі, на Вінниччині ці дві партії всіляко намагаються приховувати свою співпрацю. Подекуди навіть платять ЗМІ, щоб ті видаляли свої новини, як це сталося з виданням “Depo”. Зокрема, видання розмістило новину про те, що “ЄС” та “ОПЗЖ” бойкотують вирішення процедурних питань у Вінницькій облраді, але невдовзі її видалило. Зараз посилання на цю статтю не відкривається.

Але Google має таку річ як “кеш”, і там зберіглася копія новини, яку видалили “Depo”. Переглянути копію можна за цим посиланням.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!