Як справляються із парламентською роботою двоє нардепів із Вінниці

By , in обличчя вінниці on . Tagged width:

Пашковський та Драбовський обидва депутати від Вінниці. Ті депутати, які не голосували за зняття недоторканності, а потім квапилися виправдатися, мовляв, вони таким чином рятували Україну.

Журналісти «Вінницької хвилі» поцікавилися, а що вже встигли зробити в парламенті за майже 5 місяців роботи? І як виявилося, анічогісінько. Із Законотворчої діяльності спільна робота із ще 20-тьма депутатами. І жодних кроків, щоб наш край, звідки власне вони обиралися, став кращим.

Над Максимом Пашковським столичні журналісти жартували, мовляв, він один із нардепів, який виглядає справді по-народному, блукає кулуарами парламенту із поліетиленовим пакетом.

А тепер, ще й можна назвати типовим депутатом – роботи в парламенті його не помітно. Із Законотворчої діяльності три поправки до змін до Закону.

Тобто, навіть не сам Закон, а лише зміни над змінами.

Два виступу з місця, щодо парламентських слухань і жодного запиту. Також, нардеп, який мав би захищати вінничан, жодного разу не підняв питання, наприклад, щодо того, що Вінниці урізали фінансування лікарні або ж призупинили фінансування аеропорту.

Виходить, ставши депутатом, Максим Пашковський мовчить і погоджується із лінією партії Слуги Народу, щодо фінансових урізань для Вінниці. Теж саме можна сказати і про ще одного депутата від Слуги Народу Анатолія Драбовського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пашковський та Драбовський з Вінниці, які не голосували за недоторканність хто вони такі?

Анатолій Драбовський також не активний депутат. Також не голосував за зняття недоторканності, натомість записує відео про те, який він хороший депутат і викладає на своїй сторінці у Фейсбук. Розміщує замовні матеріали у вінницьких виданнях стосовно того,  як він допомагає воякам АТО.

Із законтворчої діяльності – також, можна сказати, повний нуль, але не такий, як його колега Пашковський. Драбовський знайшов сили подати один Законопроект, але не сам, а у співавторстві із одіозним регіоналом Антоном Кіссе, який фходив до партії, що дуже поціновує російські принципи «Наш Край» і не вважає Росію агресором.

Також не відправляв жодного депутатського запиту і також не піднімав питання, щодо захисту інтересів Вінниці, коли в новому уряді вирішили урізати фінансування стратегічних об’єктів.

Окрім цього, ці двоє нардепі попросили матеріальну допомогу.

Отже, маємо двох зе-депутатів від Вінниці, які мали б допомагати нашій Вінниці, а виходить, що по факту просто стали частиною депутатів і розчинилися в цій кількості, залишивши сам на сам Вінницю із рішеннями, які можуть виникати в головах нового уряду – від зменшення дотацій до повного урізання цих державних субвенцій.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!