ВНТУ увійшов в десятку найкращих університетів України

By , in обличчя вінниці on . Tagged width:

У цьому році університети оцінювали за десятьма показниками, 6 з яких є міжнародними, а 4 – національними. Замикає десятку лідерів вищої освіти України Вінницький національний технічний університет, який піднявся відразу на 15 позицій, порівняно з минулим роком.

Новий академічний рейтинг вищих навчальних закладів України «Топ-200 Україна 2020» був розроблений та представлений центром міжнародних проектів «Євроосвіта», в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellencе.

Читайте також: Андрій Гижко. Наближений до Порошенка екс-регіонал

Під час складання рейтингу використовувались лише відкриті дані виставлені на відкритих веб-ресурсах незалежних національних і міжнародних організацій та установ. При цьому дані, або експертні оцінки самих університетів і органів управління ними не використовувалися.

Також враховувалась всебічність і різноманітність діяльності університетів. А вагові коефіцієнти міжнародних показників діяльності університетів (результати в світових рейтингах, участь університетів в програмах Erasmus + Європейського Союзу) відігравали значнішу роль, ніж вагові коефіцієнти національних показників.

Отже, вінницькі університети посіли такі місця:

  • Вінницький національний технічний університет – 10 місце
  • Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова – 27 місце
  • Донецький національний університет ім. Василя Стуса – 29 місце
  • Вінницький національний аграрний університет – 102 місце
  • Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського – 109 місце
  • Вінницька академія неперервної освіти – 163 місце
Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!