Вінницькі патрульні врятували чоловіка від самогубства. Відеосюжет

By , in обличчя вінниці on . Tagged width:

У Вінниці патрульні надали домедичну допомогу чоловіку, який порізав собі руки через конфлікт з родичем. Чоловіка передали медикам швидкої допомоги.

У Facebook групі «Патрульна поліція Вінниці» повідомили, що 16 червня, близько близько 21:30 надійшов виклик про те, що на 2-ому провулку Лєрмонтова чоловік потребує допомоги.

Домедична допомога чоловікові, який порізав собі руки

Патрульні роти ТОР надали домедичну допомогу чоловікові, який порізав собі рукиВиклик про те, що чоловік потребує допомоги, патрульні роти тактико-оперативного реагування отримали у вечірню пору – близько 21:30. Прибувши на 2-й провулок Лєрмонтова, виявили там молодого чоловіка, який був весь у крові. Патрульні прийняли рішення про надання невідкладної домедичної допомоги, оскільки, оглянувши його, виявили глибокі порізи на зап’ястях та пальцях рук. В ході розмови охоронці порядку з’ясували, що чоловік посварився з родичем і на грунті конфлікту сам собі порізав руки. Інспектори перебинтували рани та дочекались приїзду карети швидкої допомоги, яка забрала чоловіка до лікарні.#vinpolice #патрульнаполіція

Опубліковано Патрульна поліція Вінницької області Середа, 17 червня 2020 р.

Читайте також: Вінницькі змови: про дружбу «нових обличч» та старого криміналітету

Прибувши на місце виклику, патрульні ТОР виявили молодого чоловіка, який “стікав кров’ю”. Правоохоронці надали потерпілому невідкладну домедичну допомогу, оскільки виявили глибокі порізи на зап’ястях та пальцях рук.

В ході розмови правоохоронці з’ясували, що чоловік посварився з родичем і через конфлікт порізав собі руки. Інспектори перебинтували рани та дочекались приїзду карети швидкої допомоги, яка забрала чоловіка до лікарні.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!