“Великий майстер ремонту”: вінничанин створив власний бізнес у Лондоні

By , in обличчя вінниці on . Tagged width:

Житель Тульчина, Володимир Козловський, закінчив Вінницький технічний університет. Нині інженер з Вінниччини має власний бізнес у Лондоні.

В прес-службі ВНТУ зазначають : “Його називають великим майстром ремонту. Він допомагає багатим людям Лондона – вихідцям із СНД –  впоратись з усіма побутовими проблемами: від ремонту в будинку і налагодження кондиціонерів до відновлення пароля від інтернету. Ключове слово в його роботі – «швидко». У місті, де вивезення сміття доводиться чекати тиждень, а візиту сантехніка все життя, це безцінно”.

Подолянин не перший, хто створив в столиці Великобританії свою мережу зі сантехніків, електриків, будівельників, прибиральників, які виконують свою роботу якісно і швидко, а не як зазвичай у Сполученому Королівстві.

Новини Вінниці / Випускник вінницької «політехніки» створив власний бізнес у Лондоні

“Друзі запропонували поїхати до Англії повчити англійську мову. Це було 19 років тому. Я сказав: «Так, цікаво». Потрапив в англійську родину, в якій провів чудові два тижні. 20-річному хлопцю жити одному в Лондоні на самозабезпеченні – це ж так здорово! Я відразу знайшов роботу в маленькій кав’ярні, а вечорами займався тим, що ремонтував лептопи та мобільники. Я все життя чомусь вчуся, ніколи не зупиняюся, технар і за освітою, і за покликанням” – розповідає про себе майстер.

Читайте також:Порошенко у Вінниці вибудовує нову “опозицію” із старих обличч та ЗМІ

Нині фірма Володимира покриває дуже широкий спектр послуг: заощаджує час та сили клієнтів, вирішуючи побутові завдання — все, що стосується будівництва, інтернету, машини, сервісу. Але спочатку Володимир працював перекладачем для одного олігарха: “У мене завдяки йому з’явилися контакти – його друзі. У когось не працював телевізор, комусь потрібно було підключити інтернет, “підкрутити” тарілку. Так і пішло. Плюс з’явилися не тільки ті, на кого працювати, але ті, з ким працювати. Я познайомився з хорошими сантехніками, електриками, мулярами”.

“У Великобританії велика проблема – немає хороших фахівців. Я зазвичай виїжджаю перший, якщо щось трапляється. З нескладними поломками намагаюся впоратися сам – у мене багато різного устаткування в машині. Можу, наприклад, припинити витік в бойлері, поставити заглушки і покликати сантехніка, який зробить іншу роботу. Словом, я “зупиняю” руйнування будинку, а проблему вирішують фахівці. Я люблю працювати з клієнтами, які чітко знають, що їм потрібно. Правильно поставлене ТЗ, як говорили у нас в політеху, це вже 80% твоєї доповіді”.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!