Скликайте надзвичайне засідання уряду через COVID-19: Гройсман звернувся до влади

By , in обличчя вінниці on . Tagged width:

Колишній прем’єр-міністр та міський голова Вінниці Володимир Гройсман опублікував відкрите звернення до уряду та українських політиків через масштабне поширення коронавірусу.

Експрем’єр зазначив, що протягом останніх декількох днів Україна вийшла на перше місце у Європі за рівнем смертності від коронавірусу та за темпами його поширення серед населення, але при цьому уряд зосередив свою увагу не на пандемії і порятунку людей, а на зовсім інших питаннях.

“Натомість я бачу сьогодні пріоритети, які висвітлює в інформаційному просторі прем’єр-міністр: він займається розробкою стратегії, концепції якості пального на українських заправках, що є абсолютно напевно важливим, але в мирний, спокійний час”, – наголошує Гройсман.

Колишній прем’єр заявив, що сьогодні найважливішим є питання захисту здоров’я та життя людей.

“Тому я говорю: будь ласка, збирайтесь, приймайте рішення і дайте людям абсолютно чіткий план”, – наполягає експрем’єр.

Гройсман назвав обмеження щодо черги на вакцинацію “абсолютно штучними” та закликав уряд дати можливість вакцинуватися всім українцям, які мають таке бажання.

Другу частину свого звернення Володимир Гройсман присвятив українським політикам, закликавши їх підтримувати вакцинацію та агітувати своїх виборців, щоб вони приходили вакцинуватися.

“Я закликаю сьогодні всіх українських політиків: будь ласка, давайте об’єднаємось і підтримаємо кампанію з вакцинації!”, – сказав він.

Наостанок Гройсман навів приклад неприпустимої поведінки з боку українських політиків: він розповів про “одного з відомих українських політиків”, який нещодавно дозволив собі публічно непристойним словом назвати вакцину, яку отримала Україна.

Ймовірно, це є “шпилькою” на адресу Петра Порошенка, який на погоджувальній раді заявив, що в Україну привезли не вакцину, а “гімно”. Цю заяву активно поширювали підконтрольні колишньому президенту ЗМІ, а також російські пропагандистські ресурси.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!