Новим очільником Нацполіції на Вінничині став Іван Іщенко

By , in обличчя вінниці on . Tagged width:

1 червня у Вінниці представили нового керівника Нацполіції у Вінницькій області, колишнього заступника начальника ГУНП в Одеській області – Івана Іщенка. Згідно із декларацією, Іван проживає в Одесі. Ним було задекларовано паркінг в Одесі площею 13.8 кв. м. Власницею паркінгу є теща – Ольга Мустяца.

Крім цього, чоловік разом з родиною орендує одеську квартиру у Громадянки України Наталії Парневи. Також Іщенко має право користуватися одеською квартирою тещі, у зв’язку з реєстрацією місця проживання. У власності новопризначеного начальника Вінницької поліції в селі Єлизаветівка Одеської області є земельна ділянка в Одесі. Її загальна площа становить 2 гектари.

Screenshot 1

Читайте також: Порошенко у Вінниці вибудовує нову “опозицію” із старих обличч та ЗМІ

Придбав землю Іван Іщенко у 2005 році. Щодо автомобілів, то у декларації зазначено, що Іван Іщенко та його дружина Христина Іщенко мають право з 2018 року тимчасово користуватися AUDI Q3 2016 року випуску. Автівка є власністю українки Діани Братінової.

За рік роботи у ГУНП в Одеській області Іван Іщенко заробив 378 253 гривень та 3 742 гривні за викладацьку діяльність в Одеському Державному університеті внутрішніх справ. Його дружина є головною спеціалісткою інспекції з благоустрою території міста та екологічного контролю Одеської міської ради. На цій посаді за рік вона заробила 135 089 гривень.  

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!