На Вінничини критично не вистачає патрульних. У Нацполіції розповіли, як потрапити до них на службу

By , in обличчя вінниці on . Tagged width:

У Вінницькій області та по Україні в цілому ситуація з набором патрульних – критична. Наразі у поліції та МВС намагаються покращити умови праці правоохоронців, адже збільшення навантаження через некомплект призводить до нових звільнень. Цього літа міністерство запустило програму “2+1” – другокурсникам вишів пропонують переводитися на заочну форму навчання і працювати в патрульній поліції.

Як повідомили у Департаменті патрульної поліції, у Вінницькій області недобір патрульних складає 32,4%, а загальний рівень недокомплекту по Україні становить 26,1%. Згідно даних, найбільше працівників бракує у Запорізькій області, а найменше у Харківській. Рівень некомплекту в цих регіонах становить 50,1% (Запоріжжя) та 13,7% (Харківщина). На Вінниччині деціфит кадрів є одним з найбільших. 

Читайте також:Андрій Гижко. Наближений до Порошенка екс-регіонал

Отже, що необхідно зробити, щоб потрапити на службу до Департаменту патрульної поліції? Необхідно заповнити електронну заяву, перейшовши за цим посиланням, зазначеним в оголошені про обрану вакансію. Подальша участь у конкурсі можлива лише за умови подання усіх необхідних документів.

Після подання пакету документів до кадрової служби, протягом тижня Ви отримаєте запрошення на тестування на свою електронну пошту, вказану Вами у електронній заяві. Нагадаємо, що вимоги до кандитів висувають на офіційному сайті патрульної поліції, а саме:

 • громадянство України;
 • вільне володіння українською мовою;
 • вік від 18 до 40 років;
 • повна загальна середня або вища освіта;
 • наявність посвідчення водія категорії В (або готовність отримати водійські права до початку навчання).

Незалежно від професійних та особистих якостей, рівня фізичної підготовки та стану здоров’я на службу в поліції не можуть бути прийняті особи у випадках, визначених статтею 61 Закону України “Про Національну поліцію”), серед яких:

 • недієздатність;
 • наявність судимості;
 • притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією;
 • відмова від процедури спеціальної перевірки під час прийняття на службу в поліції;
 • наявність захворювань, що перешкоджають проходженню служби в поліції;
 • надання завідомо неправдивої інформації під час прийняття на службу в поліції.

Також кожен охочий може направити заяву на будь-яку з оголошених вакансій. Але, для кожної вакансії заяву необхідно заповнити окремо та пройти всі етапи конкурсу, зазначені в оголошенні. При прийомі на службу національність не важлива, однак кандидат до патрульної поліції повинен бути громадянином України.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!