Моргунов виконав найбільше обіцянок серед усіх мерів України

By , in обличчя вінниці on . Tagged width:

Аналітичний портал “Слово і Діло” дослідив, як мери обласних центрів України виконували свої обіцянки протягом каденції. Фахівці авторитетного видання виявили, що найбільше обіцянок вдалося виконати міському голові Вінниці Сергію Моргунову – він втілив у життя 72% обіцянок.

Аналітики брали до уваги всі обіцянки: як передвиборчі у 2015 році, так і поточні. З того визначили, скільки обіцянок вже виконано, провалено, та які досі перебувають в процесі реалізації.

“Складаючи підсумковий рейтинг відповідальності міських голів за п’ять років роботи, ми зробили акцент саме на кількості виконаних обіцянок. Адже деякі мери дали їх понад 300, значну частину з яких виконали, але були й такі, що взяли на себе лише кілька десятків публічних зобов’язань і не змогли реалізувати навіть половину. При цьому ми також вирахували процентне співвідношення виконаних та провалених намірів”, – повідомляє “Слово і Діло”.

Відтак, якщо дивитись у відсотковому співвідношенні, то Сергій Моргунов виконав 72% з того, що обіцяв й таким чином опинився на першому місці серед міських голів. Ще 18% його зобов’язань залишились невиконаними. Мер Вінниці реалізував 129 обіцянок, не виконав – 32, а загалом дав 179 зобов’язань.

Загалом трійка лідерів виглядає так:

1 місце: Сергій Моргунов, Вінниця, 72% (129 виконаних обіцянок);

2 місце: Олександр Симчишин, Хмельницький, 67% (120 виконаних обіцянок);

3 місце: Андрій Райкович, Кропивницький, 67% (55 виконаних обіцянок).

Якщо ж рахувати лише за кількістю виконаних обіцянок, тоді в Україні найбільше намірів протягом каденції виконав мер Івано-Франківська Руслан Марцінків. Він реалізував 174 зобов’язання, однак це становить менше половини (44%) від загальної кількості його обіцянок, яких аналітики нарахували 397.

Найменший результат у відсотковому співвідношенні у мера Черкас Анатолія Бондаренка. Його результат за період каденції – 34% виконаних обіцянок. А ось мер Херсона Володимир Миколаєнко загалом дав тільки 27 обіцянок і за п’ять років зміг реалізувати 17. У відсотках цей показник цілком достойний – 63%.

“Як правило, міські голови, які на слуху, давали багато обіцянок, достатньо реалізували навіть попри провалені зобов’язання. Специфіка роботи мерів полягає в тому, що вони мають справу із тривалими інфраструктурними проєктами і часто провалюють не стільки обіцянку, скільки терміни її виконання”, – додає “Слово і Діло”.

Нагадаємо, що за даними руху ЧЕСНО політичні конкуренти мера Вінниці Сергія Моргунова витрачають на поширення “чорнухи” проти нього найбільше грошей в Україні.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!