Кабмін погодив кандидатуру на посаду голови Вінницької облдержадміністрації. Відеосюжет

By , in обличчя вінниці on . Tagged width:

На засіданні Уряду, 12 червня, кандидатуру вінничанина, Сергія Борзова, погодили на посаду голови Вінницької обласної державної адміністрації.

Сергій Борзов народився у Вінниці 1980 року та закінчив 35-ту школу на Вишеньці. Навчався на історичному факультеті Вінницького педуніверситету. Борзова багато вінничан знають ще з 2006 року, коли він займався підприємницькою діяльністю і створив команду «Вінницькі перці», яка стала популярною і вийшла на телеекрани країни.

«Вінницькі перці» фактично були його стартапом. Пізніше Борзов став ще й директором команди КВН «Збірна України». У Борзова вольовий характер і завжди має активну громадянську позицію. В листопаді 2013-го він разом з лідером гурту «ТіК», Віктором Бронюком, через соцмережі закликали вінничан «приходити на Париж» аби показати, що звичайні люди прагнуть європейського розвитку і вимагають від влади підписати Угоду про Асоціацію з ЄС.

Читайте також: Порошенко у Вінниці вибудовує нову “опозицію” із старих обличч та ЗМІ

Так у Вінниці починався Євромайдан, а в Україні – початок краху «епохи Януковича». У 2014 році Сергій Борзов отримав пропозицію працювати на держслужбі. Тоді він переїхав до Києва. Пізніше забрав до столиці і родину. Він багатодітний батько. Разом з дружиною Іриною Борзовою виховують двох доньок і сина, якому скоро виповниться 5 років. 

borzov1

Відомо, що Борзов щотижня приїжджає у Вінницю, де проводить вихідні з родиною. В Сергія Борзова дві вищі освіти і 6-річний досвід державної на різних посадах в Державному управління справами. У 2018 році він закінчив Національну академію державного управління при Президенті України. Спеціальність – управління суспільним розвитком, а кваліфікація-магістр управління суспільним розвитком. Зараз працює на посаді керівника Державного управління справами. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!