“Дружина і син захворіли на COVID”: Гройсман пішов на самоізоляцію

By , in обличчя вінниці on . Tagged width:

Колишній прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що його рідні захворіли коронавірусом.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“На жаль, з минулого тижня моя дружина і мій син хворіють на коронавірус. Зрозуміло, що як людина, яка контактує із хворими на COVID, щоб нікого не наражати на небезпеку я зобов’язаний дотримуватись режиму самоізоляції і тому скасував усі свої зустрічі, робочі поїздки”, – зазначив Гройсман.

Колишній прем’єр розповів, що він буде залишатися поруч зі своєю дружиною та сином, оскільки у боротьбі з хворобою дуже важлива підтримка.

“Ця хвороба робить людей не тільки хворими, а ще й одинокими. Тому що в них є обмеження, до них не можна підходити. Тому давайте, якщо в нас є така можливість, будемо поряд зі своїми рідними, близькими, друзями. Зі всіма, хто хворіє і потребує нашої підтримки”, – пише Гройсман.

Також експрем’єр нагадав, що важко сьогодні не тільки хворим, а й лікарям, які щодня борються проти пандемії. Він зазначив, що ця боротьба є складною і фізично, і морально – тому медики дуже потребують підтримки.

“Але я знаю, що ми, українці, сильні і ми все пройдемо гідно. Тому всім успіхів та міцного здоров’я!”, – підсумував Гройсман.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!