Чому міський голова Вінниці не задекларував “Range Rover”, на якому їздить?

By , in обличчя вінниці on . Tagged width:

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов їздить на автомобілі Range Rover, який належить його батьку. Але відомості про цю автівку в декларації мера відсутні. У відповідь на інформаційний запит щодо незадакларованого транспорту, зазначено:

“Автомобіль використовується виконавчим комітетом Вінницької міської ради, як службовий автотранспорт, який обслуговує апарат міської ради та її виконавчий комітет, згідно з договором, укладеним із його власником, який в розумінні Закону України «Про запобігання корупції» не є членом сім’ї міського голови”.

Читайте також: Порошенко у Вінниці вибудовує нову “опозицію” із старих обличч та ЗМІ

Тому правових підстав для декларування даного транспортного засобу міським головою немає. При цьому виконком ВМР не надав журналістам копію жодного договору, на підставі якого власник авто дозволяє користуватися його рухомим майном виконкому та апарату міськради.

Якщо такий договір існує, це означає, що міська влада його приховує. Водночас згідно Закону України «Про запобігання корупції», оскільки батько мера не проживає разом з родиною міського голови, його майно не має декларуватися, натомість має бути задеклароване майно, яким користується міський голова, і тому Range Rover мав бути внесений до декларації Сергія Моргунова. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!